Virtuální průvodce

jita

Jezdím lézt do Teplických skal moc rád a bohužel ne tak často, jak bych chtěl. Vždy když do Teplic dojedu, jsem ohromen velkolepostí skalních stěn a charakterem lezení. Kromě morálu však často řeším i orientační problémy. Jak se jmenuje tamta věž? Kde je Golem? Kudy vede Happy end Xa, chtěl bych ho prubnout. Snad vám virtuální průvodce pomůže se snadněji orientovat v Teplických skalách.

Po spuštění virtuálního průvodce si interaktivně můžete otáčet pohled v libovolném úhlu a směru – klikni levým tlačítkem myši a potáhni si pohled, klávesou SHIFT se přiblížíš do detailu, CTRL oddálíš perspektivu (možno i kolečkem myši). Pokud se ti při najetí myši zvýrazní stěna, můžeš si na ni kliknout a zjistit, jaké cesty tam vedou.

A pokud na stěně objevíš ikonu lezce s bílou hlavou, můžeš odkoukat, jak se cesta leze. Takže už víš, kde vede ten Happy end? A jak se leze Prásknutí bičem?

Rádi bychom průvodce postupně rozšiřovali o další stěny a videa z Teplických skal. A po zmapování Tepliček se pustíme do Adršpachu.

Odkaz na průvodce